.: :.
  PR





IP54.167.112.42
10803
118
25
108
139
844
9
5
1577
c8528



Facebook, Twitter, Google Microsoft

y , .
2018-07-24 02:06

WhatsApp Instagram

Instagram WhatsApp.
2018-01-05 02:06

 16  2018. 
189
9 USB LED - ....

(0)

usb 651
YGF ....

(0)

829
Contact's Crazy Horse ....

(0)

" "
....

(0)

,....

(0)

, .....

(0)


Европа готовится ответить на американские торговые санкции


  ->  
,


"Европа готовится ответить на американские торговые санкции"
" Вс, 29 апреля 2018 17:52:09 Комментариев: 0 Версия для печати Штеффен Зайберт, официальный представитель правительства Германии, сообщил о том, что Германия, Франция и Великобритания согласовывают действия в ответ на возможное введение США торговых санкций в отношении стран Евросоюза. Сегодня стало известно, что субботу и воскресенье лидеры трех самых влиятельных стран – членов Евросоюза по телефону согласовали свои позиции по поводу торговых санкций, анонсированных Америкой. В частности, речь идет о введении США пошлин на стальную продукцию в размере 25% и 10% на алюминий. Пока что они не актуальны для стран Евросоюза, но такая ситуация должна сохраниться лишь до 1 мая.Вопрос о пошлинах поднимался в ходе недавних визитов в Вашингтон Эмманюэля Макрона и Ангелы Меркель. Нынешние телефонные переговоры Меркель, Макрона и Мэй проходили с учетом результатов этих визитов. Главы государств едины во мнении, что Америке не стоит прибегать к торгово-политическим ограничениям для стран ЕС. А вот европейцам все же нужно быть готовыми «решительно» защищать свои интересы, заявил Зайберт. "
*
e-mail
*
13+5 *



.: :.

! !

: 29
December 11, 2014, 11:54 am
29
Dokemond
! ! ;)

: 1
20.09.14 (17:34:27)
1
Holland
)) ))) .

: 24
December 11, 2014, 11:54 am
24
toddler games free
Anyones toddlers will like it. It is a storytelling game about a tiger, simulator of listening to a storyteller narrating the story to thine toddlers. Interactive storytelling experience with animals for children and babies. Cute drawings to entertain and learn. Learning a pp that is child proof because of the lack of payments. 5 year old kids shall love it and also will any toddler that knows how to swipe his finger on the screen. Entertaining animal and his engaging story that educates about protecting the planet and nature. Interactive story for toddlers, tiger in the woods in peril. Truly your child can help him while learning reading. Quick to play and engaging to get in contact with nature. Learning story adventure for your 5 year old children who certainly like tigers. Easy way to learn reading through getting the story spoken by the lector.

: 16
06.10.14 (18:08:30)
16
toddler games free
Anyones toddlers will like it. It is a storytelling game about a tiger, simulator of listening to a storyteller narrating the story to thine toddlers. Interactive storytelling experience with animals for children and babies. Cute drawings to entertain and learn. Learning a pp that is child proof because of the lack of payments. 5 year old kids shall love it and also will any toddler that knows how to swipe his finger on the screen. Entertaining animal and his engaging story that educates about protecting the planet and nature. Interactive story for toddlers, tiger in the woods in peril. Truly your child can help him while learning reading. Quick to play and engaging to get in contact with nature. Learning story adventure for your 5 year old children who certainly like tigers. Easy way to learn reading through getting the story spoken by the lector.

: 16
06.10.14 (18:08:30)
16
o_l_e_g
?

: 28
December 11, 2014, 11:54 am
28


- . , . , ... , .